Автобусних рейсів: 18077
Відгуки пасажирів: 1

Автобус Аліканте - Запоріжжя

Розклад автобуса Аліканте - Запоріжжя (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка та багажу). Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!

Квиток Аліканте - Запоріжжя

Щодня
Відправлення:
17:00
Аліканте, Іспанія
З адреси
Щодня
Прибуття:
12:15
Запоріжжя, Україна
  • 17:00 - Аліканте (з адреси)
  • 17:40 - Бенідорм (з адреси)
  • 19:20 - Таррагона (з адреси)
  • 21:00 - Барселона (з адреси)
  • 22:30 - Жирона (з адреси)
  • 21:00 - КПП "Медика"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:15 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 43 год. 15 хв.
*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.
400 €


Забронювати Оплата при посадці!
Автобус: №19072 | Місткість: 8-18 місць. |

Автобусний рейс Аліканте - Запоріжжя здійснюється на комфортабельних автобусах місткістю 8-18 посадочних місць. Для комфортної подорожі на далекі відстані в салоні автобуса є кондиціонер (клімат контроль), телевізор, зарядка для телефону, а також відкидні сидіння з досить широкою відстанню одне від одного.

Автобус відправляється з м. Аліканте, Іспанія (З адреси) о 17:00 і прибуває у м. Запоріжжя, Україна приблизно о 12:15. Час у дорозі займає ≈ 43 год. 15 хв.

Періодичність маршруту:
Щодня

Перетин кордону:
Без пішого перетину кордону.

Вартість квитка та багажу:

Вартість квитка на автобус Аліканте - Запоріжжя становить - 400 €. У вартість квитка входить одна сумка розміром не більше ніж 100х50х30 см. Додатковий багаж оплачується окремо за тарифом перевізника.

Знижка на квиток:

Знижки на квиток не надаються.

Додаткова інформація:

Викуп квитка не потрібно, оплата відбувається при посадці в автобус.

Вільні місця в автобусі Аліканте - Запоріжжя

Автобус Аліканте - Запоріжжя (1) рейсів.

17:00
Аліканте, Іспанія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
12:15
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Аліканте - Запоріжжя №19072

  • 17:00 - Аліканте (з адреси)
  • 17:40 - Бенідорм (з адреси)
  • 19:20 - Таррагона (з адреси)
  • 21:00 - Барселона (з адреси)
  • 22:30 - Жирона (з адреси)
  • 21:00 - КПП "Медика"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:15 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 43 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі