Автобусних рейсів: 18086
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Альмерія

Розклад автобусів до м. Альмерія (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
11:00
Чернівці, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
06:20
Альмерія, Іспанія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Чернівці - Альмерія №18187

  • 11:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 22:00 - Жирона (за адресою)
  • 23:30 - Барселона (за адресою)
  • 00:10 - Таррагона (за адресою)
  • 01:50 - Бенідорм (за адресою)
  • 02:30 - Аліканте (за адресою)
  • 02:50 - Кастельйон (за адресою)
  • 03:40 - Мурсія (за адресою)
  • 03:50 - Валенсія (за адресою)
  • 06:20 - Альмерія (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 43 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
13:20
Івано-Франківськ, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
06:20
Альмерія, Іспанія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Івано-Франківськ - Альмерія №18199

  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 22:00 - Жирона (за адресою)
  • 23:30 - Барселона (за адресою)
  • 00:10 - Таррагона (за адресою)
  • 01:50 - Бенідорм (за адресою)
  • 02:30 - Аліканте (за адресою)
  • 02:50 - Кастельйон (за адресою)
  • 03:40 - Мурсія (за адресою)
  • 03:50 - Валенсія (за адресою)
  • 06:20 - Альмерія (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 41 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
13:10
Альмерія, Іспанія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
12:15
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Альмерія - Запоріжжя №18977

  • 13:10 - Альмерія (з адреси)
  • 15:40 - Валенсія (з адреси)
  • 15:50 - Мурсія (з адреси)
  • 16:40 - Кастельйон (з адреси)
  • 17:00 - Аліканте (з адреси)
  • 17:40 - Бенідорм (з адреси)
  • 19:20 - Таррагона (з адреси)
  • 21:00 - Барселона (з адреси)
  • 22:30 - Жирона (з адреси)
  • 21:00 - КПП "Медика"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:15 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 47 год. 05 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
13:10
Альмерія, Іспанія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
10:00
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Альмерія - Дніпро №18978

  • 13:10 - Альмерія (з адреси)
  • 15:40 - Валенсія (з адреси)
  • 15:50 - Мурсія (з адреси)
  • 16:40 - Кастельйон (з адреси)
  • 17:00 - Аліканте (з адреси)
  • 17:40 - Бенідорм (з адреси)
  • 19:20 - Таррагона (з адреси)
  • 21:00 - Барселона (з адреси)
  • 22:30 - Жирона (з адреси)
  • 21:00 - КПП "Медика"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 44 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
13:10
Альмерія, Іспанія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
21:20
Чернівці, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Альмерія - Чернівці №18211

  • 13:10 - Альмерія (з адреси)
  • 15:40 - Валенсія (з адреси)
  • 15:50 - Мурсія (з адреси)
  • 16:40 - Кастельйон (з адреси)
  • 17:00 - Аліканте (з адреси)
  • 17:40 - Бенідорм (з адреси)
  • 19:20 - Таррагона (з адреси)
  • 21:00 - Барселона (з адреси)
  • 22:30 - Жирона (з адреси)
  • 21:00 - КПП "Медика"
  • 19:00 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 21:20 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі