Автобусних рейсів: 29984
Відгуки пасажирів: 0

Розклад автобусів Бенідорм

Розклад автобусів до м. Бенідорм (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
17:40 у цей день
Бенідорм, Іспанія
З адреси
≈ 28 год. 35 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:15 на наступ.
Луцьк, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Бенідорм - Луцьк №19178

  • 17:40 - Бенідорм (з адреси)
  • 19:20 - Таррагона (з адреси)
  • 21:00 - Барселона (з адреси)
  • 22:30 - Жирона (з адреси)
  • 21:00 - КПП "Медика"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
Час у дорозі: ≈ 28 год. 35 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 46 год. 50 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
01:50 через день
Бенідорм, Іспанія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Бенідорм №18602

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 22:00 - Жирона (за адресою)
  • 23:30 - Барселона (за адресою)
  • 00:10 - Таррагона (за адресою)
  • 01:50 - Бенідорм (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 46 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
17:40 у цей день
Бенідорм, Іспанія
З адреси
≈ 42 год. 35 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
12:15 через день
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Бенідорм - Запоріжжя №19159

  • 17:40 - Бенідорм (з адреси)
  • 19:20 - Таррагона (з адреси)
  • 21:00 - Барселона (з адреси)
  • 22:30 - Жирона (з адреси)
  • 21:00 - КПП "Медика"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:15 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 42 год. 35 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
17:40 у цей день
Бенідорм, Іспанія
З адреси
≈ 40 год. 20 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
10:00 через день
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Бенідорм - Дніпро №19162

  • 17:40 - Бенідорм (з адреси)
  • 19:20 - Таррагона (з адреси)
  • 21:00 - Барселона (з адреси)
  • 22:30 - Жирона (з адреси)
  • 21:00 - КПП "Медика"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 40 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
17:40 у цей день
Бенідорм, Іспанія
З адреси
≈ 38 год. 50 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
08:30 через день
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Бенідорм - Харків №19164

  • 17:40 - Бенідорм (з адреси)
  • 19:20 - Таррагона (з адреси)
  • 21:00 - Барселона (з адреси)
  • 22:30 - Жирона (з адреси)
  • 21:00 - КПП "Медика"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 38 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі

Приложение