Автобусних рейсів: 17946
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Севілья

Розклад автобусів до м. Севілья (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
11:00
Чернівці, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
11:30
Севілья, Іспанія
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Чернівці - Севілья №18184

  • 11:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 22:00 - Жирона (за адресою)
  • 23:30 - Барселона (за адресою)
  • 00:10 - Таррагона (за адресою)
  • 01:50 - Бенідорм (за адресою)
  • 02:30 - Аліканте (за адресою)
  • 02:50 - Кастельйон (за адресою)
  • 03:40 - Мурсія (за адресою)
  • 03:50 - Валенсія (за адресою)
  • 06:20 - Альмерія (за адресою)
  • 08:30 - Мадрид (за адресою)
  • 09:00 - Малага (за адресою)
  • 11:30 - Севілья (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 48 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
13:20
Івано-Франківськ, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
11:30
Севілья, Іспанія
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Івано-Франківськ - Севілья №18196

  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 22:00 - Жирона (за адресою)
  • 23:30 - Барселона (за адресою)
  • 00:10 - Таррагона (за адресою)
  • 01:50 - Бенідорм (за адресою)
  • 02:30 - Аліканте (за адресою)
  • 02:50 - Кастельйон (за адресою)
  • 03:40 - Мурсія (за адресою)
  • 03:50 - Валенсія (за адресою)
  • 06:20 - Альмерія (за адресою)
  • 08:30 - Мадрид (за адресою)
  • 09:00 - Малага (за адресою)
  • 11:30 - Севілья (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 46 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:00
Севілья, Іспанія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
21:20
Чернівці, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Севілья - Чернівці №18208

  • 08:00 - Севілья (з адреси)
  • 10:30 - Малага (з адреси)
  • 11:00 - Мадрид (з адреси)
  • 13:10 - Альмерія (з адреси)
  • 15:40 - Валенсія (з адреси)
  • 15:50 - Мурсія (з адреси)
  • 16:40 - Кастельйон (з адреси)
  • 17:00 - Аліканте (з адреси)
  • 17:40 - Бенідорм (з адреси)
  • 19:20 - Таррагона (з адреси)
  • 21:00 - Барселона (з адреси)
  • 22:30 - Жирона (з адреси)
  • 21:00 - КПП "Медика"
  • 19:00 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 21:20 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
Час у дорозі: ≈ 37 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:00
Севілья, Іспанія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
19:00
Івано-Франківськ, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Севілья - Івано-Франківськ №18220

  • 08:00 - Севілья (з адреси)
  • 10:30 - Малага (з адреси)
  • 11:00 - Мадрид (з адреси)
  • 13:10 - Альмерія (з адреси)
  • 15:40 - Валенсія (з адреси)
  • 15:50 - Мурсія (з адреси)
  • 16:40 - Кастельйон (з адреси)
  • 17:00 - Аліканте (з адреси)
  • 17:40 - Бенідорм (з адреси)
  • 19:20 - Таррагона (з адреси)
  • 21:00 - Барселона (з адреси)
  • 22:30 - Жирона (з адреси)
  • 21:00 - КПП "Медика"
  • 19:00 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
Час у дорозі: ≈ 35 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
21:45
Новоград-Волинський, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
11:30
Севілья, Іспанія
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Новоград-Волинський - Севілья №18481

  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 22:00 - Жирона (за адресою)
  • 23:30 - Барселона (за адресою)
  • 00:10 - Таррагона (за адресою)
  • 01:50 - Бенідорм (за адресою)
  • 02:30 - Аліканте (за адресою)
  • 02:50 - Кастельйон (за адресою)
  • 03:40 - Мурсія (за адресою)
  • 03:50 - Валенсія (за адресою)
  • 06:20 - Альмерія (за адресою)
  • 08:30 - Мадрид (за адресою)
  • 09:00 - Малага (за адресою)
  • 11:30 - Севілья (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 37 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі