Автобусних рейсів: 28457
Відгуки пасажирів: 0

Розклад автобусів Гетеборг

Розклад автобусів до м. Гетеборг (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
06:15 у цей день
Гетеборг, Швеція
З адреси
≈ 20 год. 45 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
03:00 на наступ.
Львів, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гетеборг - Львів №21668

  • 06:15 - Гетеборг (з адреси)
  • 08:00 - Гальмстад (з адреси)
  • 09:00 - Гельсінгборг (з адреси)
  • 10:00 - Мальме (з адреси)
  • 01:00 - КПП "Медика"
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
Час у дорозі: ≈ 20 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 20 год. 45 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
23:45 у цей день
Гетеборг, Швеція
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Гетеборг №21098

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 05:00 - КПП "Медика"
  • 20:00 - Мальме (за адресою)
  • 21:00 - Гельсінгборг (за адресою)
  • 22:00 - Гальмстад (за адресою)
  • 23:45 - Гетеборг (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 20 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
06:15 у цей день
Гетеборг, Швеція
З адреси
≈ 39 год. 45 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:00 на наступ.
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гетеборг - Запоріжжя №21659

  • 06:15 - Гетеборг (з адреси)
  • 08:00 - Гальмстад (з адреси)
  • 09:00 - Гельсінгборг (з адреси)
  • 10:00 - Мальме (з адреси)
  • 01:00 - КПП "Медика"
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 05:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 07:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 08:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 09:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 11:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 16:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 20:40 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 22:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 39 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
06:15 у цей день
Гетеборг, Швеція
З адреси
≈ 38 год. 25 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
20:40 на наступ.
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гетеборг - Дніпро №21660

  • 06:15 - Гетеборг (з адреси)
  • 08:00 - Гальмстад (з адреси)
  • 09:00 - Гельсінгборг (з адреси)
  • 10:00 - Мальме (з адреси)
  • 01:00 - КПП "Медика"
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 05:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 07:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 08:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 09:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 11:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 16:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 20:40 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 38 год. 25 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
06:15 у цей день
Гетеборг, Швеція
З адреси
≈ 35 год. 45 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
18:00 на наступ.
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гетеборг - Харків №21661

  • 06:15 - Гетеборг (з адреси)
  • 08:00 - Гальмстад (з адреси)
  • 09:00 - Гельсінгборг (з адреси)
  • 10:00 - Мальме (з адреси)
  • 01:00 - КПП "Медика"
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 05:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 07:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 08:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 09:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 11:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 16:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 35 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі

Приложение