Автобусних рейсів: 28457
Відгуки пасажирів: 0

Розклад автобусів Мальме

Розклад автобусів до м. Мальме (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
10:00 у цей день
Мальме, Швеція
З адреси
≈ 17 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
03:00 на наступ.
Львів, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Мальме - Львів №21697

  • 10:00 - Мальме (з адреси)
  • 01:00 - КПП "Медика"
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
Час у дорозі: ≈ 17 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 17 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
20:00 у цей день
Мальме, Швеція
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Мальме №21128

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 05:00 - КПП "Медика"
  • 20:00 - Мальме (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 17 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
10:00 у цей день
Мальме, Швеція
З адреси
≈ 36 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:00 на наступ.
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Мальме - Запоріжжя №21688

  • 10:00 - Мальме (з адреси)
  • 01:00 - КПП "Медика"
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 05:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 07:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 08:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 09:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 11:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 16:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 20:40 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 22:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 36 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
10:00 у цей день
Мальме, Швеція
З адреси
≈ 34 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
20:40 на наступ.
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Мальме - Дніпро №21689

  • 10:00 - Мальме (з адреси)
  • 01:00 - КПП "Медика"
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 05:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 07:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 08:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 09:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 11:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 16:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 20:40 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 34 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
10:00 у цей день
Мальме, Швеція
З адреси
≈ 32 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
18:00 на наступ.
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Мальме - Харків №21690

  • 10:00 - Мальме (з адреси)
  • 01:00 - КПП "Медика"
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 05:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 07:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 08:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 09:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 11:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 16:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі

Приложение