Автобусних рейсів: 21420
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Беллінцона

Розклад автобусів до м. Беллінцона (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
09:00 у цей день
Херсон, Україна
≈ 29 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
14:00 на наступ.
Беллінцона, Швейцарія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Херсон - Беллінцона №21765

  • 09:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 06:00 - Вінтертур (за адресою)
  • 07:00 - Цюрих (за адресою)
  • 08:00 - Люцерн (за адресою)
  • 09:00 - Базель (за адресою)
  • 10:00 - Фрибур (за адресою)
  • 11:00 - Лозанна (за адресою)
  • 12:00 - Берн (за адресою)
  • 13:00 - Лугано (за адресою)
  • 14:00 - Беллінцона (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 29 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
10:00 у цей день
Миколаїв, Україна
≈ 28 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
14:00 на наступ.
Беллінцона, Швейцарія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Миколаїв - Беллінцона №21766

  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 06:00 - Вінтертур (за адресою)
  • 07:00 - Цюрих (за адресою)
  • 08:00 - Люцерн (за адресою)
  • 09:00 - Базель (за адресою)
  • 10:00 - Фрибур (за адресою)
  • 11:00 - Лозанна (за адресою)
  • 12:00 - Берн (за адресою)
  • 13:00 - Лугано (за адресою)
  • 14:00 - Беллінцона (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 28 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
12:00 у цей день
Одеса, Україна
≈ 26 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
14:00 на наступ.
Беллінцона, Швейцарія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Одеса - Беллінцона №21767

  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 06:00 - Вінтертур (за адресою)
  • 07:00 - Цюрих (за адресою)
  • 08:00 - Люцерн (за адресою)
  • 09:00 - Базель (за адресою)
  • 10:00 - Фрибур (за адресою)
  • 11:00 - Лозанна (за адресою)
  • 12:00 - Берн (за адресою)
  • 13:00 - Лугано (за адресою)
  • 14:00 - Беллінцона (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 26 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
15:00 у цей день
Умань, Україна
≈ 23 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
14:00 на наступ.
Беллінцона, Швейцарія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Умань - Беллінцона №21768

  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 06:00 - Вінтертур (за адресою)
  • 07:00 - Цюрих (за адресою)
  • 08:00 - Люцерн (за адресою)
  • 09:00 - Базель (за адресою)
  • 10:00 - Фрибур (за адресою)
  • 11:00 - Лозанна (за адресою)
  • 12:00 - Берн (за адресою)
  • 13:00 - Лугано (за адресою)
  • 14:00 - Беллінцона (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
17:30 у цей день
Вінниця, Україна
≈ 20 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
14:00 на наступ.
Беллінцона, Швейцарія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Вінниця - Беллінцона №21769

  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 06:00 - Вінтертур (за адресою)
  • 07:00 - Цюрих (за адресою)
  • 08:00 - Люцерн (за адресою)
  • 09:00 - Базель (за адресою)
  • 10:00 - Фрибур (за адресою)
  • 11:00 - Лозанна (за адресою)
  • 12:00 - Берн (за адресою)
  • 13:00 - Лугано (за адресою)
  • 14:00 - Беллінцона (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 20 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі