Автобусних рейсів: 21891
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Берн

Розклад автобусів до м. Берн (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
08:00 у цей день
Берн, Швейцарія
З адреси
≈ 16 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
00:30 на наступ.
Хмельницький, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Берн - Хмельницький №21853

  • 08:00 - Берн (з адреси)
  • 09:00 - Лозанна (з адреси)
  • 10:00 - Фрибур (з адреси)
  • 11:00 - Базель (з адреси)
  • 12:00 - Люцерн (з адреси)
  • 13:00 - Цюрих (з адреси)
  • 14:00 - Вінтертур (з адреси)
  • 20:00 - КПП "Медика"
  • 23:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
Час у дорозі: ≈ 16 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 14 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:00 у цей день
Берн, Швейцарія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Берн №21943

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 11:00 - Вінтертур (за адресою)
  • 12:00 - Цюрих (за адресою)
  • 13:00 - Люцерн (за адресою)
  • 14:00 - Базель (за адресою)
  • 15:00 - Фрибур (за адресою)
  • 16:00 - Лозанна (за адресою)
  • 17:00 - Берн (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 14 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
00:15 у цей день
Луцьк, Україна
≈ 16 год. 45 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:00 у цей день
Берн, Швейцарія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Луцьк - Берн №21942

  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 11:00 - Вінтертур (за адресою)
  • 12:00 - Цюрих (за адресою)
  • 13:00 - Люцерн (за адресою)
  • 14:00 - Базель (за адресою)
  • 15:00 - Фрибур (за адресою)
  • 16:00 - Лозанна (за адресою)
  • 17:00 - Берн (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 16 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
23:00 у цей день
Рівне, Україна
≈ 18 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:00 на наступ.
Берн, Швейцарія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Рівне - Берн №21941

  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 11:00 - Вінтертур (за адресою)
  • 12:00 - Цюрих (за адресою)
  • 13:00 - Люцерн (за адресою)
  • 14:00 - Базель (за адресою)
  • 15:00 - Фрибур (за адресою)
  • 16:00 - Лозанна (за адресою)
  • 17:00 - Берн (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 18 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
21:45 у цей день
Новоград-Волинський, Україна
≈ 19 год. 15 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:00 на наступ.
Берн, Швейцарія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Новоград-Волинський - Берн №21940

  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 11:00 - Вінтертур (за адресою)
  • 12:00 - Цюрих (за адресою)
  • 13:00 - Люцерн (за адресою)
  • 14:00 - Базель (за адресою)
  • 15:00 - Фрибур (за адресою)
  • 16:00 - Лозанна (за адресою)
  • 17:00 - Берн (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 19 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі