Автобусних рейсів: 21846
Відгуки пасажирів: 1

Автобус Прага - Херсон

Розклад автобуса Прага - Херсон (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка та багажу). Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!

Квиток Прага - Херсон

Щодня
Відправлення:
16:00 у цей день
Прага, Чехія
З адреси
Щодня
Прибуття:
19:00 на наступ.
Херсон, Україна
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 19:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
Час у дорозі: ≈ 27 год. 00 хв.
*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.
160 €


Обрати дату Оплата при посадці!
Автобус: №15622 | Місткість: 8-18 місць. |

Автобусний рейс Прага - Херсон здійснюється на комфортабельних автобусах місткістю 8-18 посадочних місць. Для комфортної подорожі на далекі відстані в салоні автобуса є кондиціонер (клімат контроль), телевізор, зарядка для телефону, а також відкидні сидіння з досить широкою відстанню одне від одного.

Автобус відправляється з м. Прага, Чехія (З адреси) о 16:00 і прибуває у м. Херсон, Україна приблизно о 19:00. Час у дорозі займає ≈ 27 год. 00 хв.

Періодичність маршруту:
Щодня

Перетин кордону:
Без пішого перетину кордону.

Вартість квитка та багажу:

Вартість квитка на автобус Прага - Херсон становить - 160 €. У вартість квитка входить одна сумка розміром не більше ніж 100х50х30 см. Додатковий багаж оплачується окремо за тарифом перевізника.

Знижка на квиток:

Знижки на квиток не надаються.

Додаткова інформація:

Викуп квитка не потрібно, оплата відбувається при посадці в автобус.

Вільні місця в автобусі Прага - Херсон

Автобус Прага - Херсон

16:00 у цей день
Прага, Чехія
З адреси
≈ 27 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:00 на наступ.
Херсон, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Прага - Херсон №15622

  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 19:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
Час у дорозі: ≈ 27 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі