Автобусних рейсів: 21846
Відгуки пасажирів: 1

Автобус Львів - Прага

Розклад автобуса Львів - Прага (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка та багажу). Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!

Квиток Львів - Прага

Щодня
Відправлення:
23:10 у цей день
Львів, Україна
Щодня
Прибуття:
08:00 на наступ.
Прага, Чехія
За адресою
  • 23:10 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Угорщина"
  • 05:00 - Ліберець (за адресою)
  • 06:00 - Млада Болеслав (за адресою)
  • 07:30 - Брно (за адресою)
  • 08:00 - Прага (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 08 год. 50 хв.
*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.
1 250 ₴


Обрати дату Оплата при посадці!
Автобус: №21509 | Місткість: 45-50 місць. |

Автобусний рейс Львів - Прага здійснюється на комфортабельних автобусах місткістю 45-50 посадочних місць. Для комфортної подорожі на далекі відстані в салоні автобуса є кондиціонер (клімат контроль), Wi-Fi, телевізор, зарядка для телефону, а також відкидні сидіння з досить широкою відстанню одне від одного.

Автобус відправляється з м. Львів, Україна о 23:10 і прибуває у м. Прага, Чехія (За адресою) приблизно о 08:00. Час у дорозі займає ≈ 08 год. 50 хв.

Періодичність маршруту:
Щодня

Перетин кордону:
Без пішого перетину кордону.

Вартість квитка та багажу:

Вартість квитка на автобус Львів - Прага становить - 1 250 ₴. У вартість квитка входить одна сумка розміром не більше ніж 100х50х30 см. Додатковий багаж оплачується окремо за тарифом перевізника.

Знижка на квиток:

Надається знижка на квиток - 50% (детям до 6 лет), 20% (детям с 7-15 лет), 10% (студентам до 26 лет), 10% (пенсионерам до 60 лет), 5% (на следующую поездку).

Додаткова інформація:

Викуп квитка не потрібно, оплата відбувається при посадці в автобус.

Вільні місця в автобусі Львів - Прага

Автобус Львів - Прага

23:10 у цей день
Львів, Україна
≈ 08 год. 50 хв.
Щодня
45-50 |
Без пішого перетину кордону
08:00 на наступ.
Прага, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Прага №21509

  • 23:10 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Угорщина"
  • 05:00 - Ліберець (за адресою)
  • 06:00 - Млада Болеслав (за адресою)
  • 07:30 - Брно (за адресою)
  • 08:00 - Прага (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 08 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
12:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 34 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:30 на наступ.
Прага, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Прага №19225

  • 12:00 - Львів (Залізниця, пл. Двірцева, 1)
  • 13:30 - КПП "Корчова"
  • 18:30 - КПП "Гожичкі"
  • 19:00 - Острава (за адресою)
  • 19:30 - Фрідек-Містек (за адресою)
  • 20:00 - Опава (за адресою)
  • 20:30 - Оломоуць (за адресою)
  • 21:00 - Злін (за адресою)
  • 21:30 - Брно (за адресою)
  • 22:00 - Їглава (за адресою)
  • 22:30 - Прага (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 34 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 10 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
13:30 у цей день
Прага, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Прага №15797

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Корчова"
  • 09:00 - КПП "Гожичкі"
  • 09:30 - Острава (за адресою)
  • 10:00 - Фрідек-Містек (за адресою)
  • 10:40 - Опава (за адресою)
  • 11:10 - Оломоуць (за адресою)
  • 11:40 - Злін (за адресою)
  • 12:20 - Брно (за адресою)
  • 13:00 - Їглава (за адресою)
  • 13:30 - Прага (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 10 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
17:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 10 год. 00 хв.
Чт.
8-18 |
Без пішого перетину кордону
03:00 на наступ.
Прага, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Прага №20700

  • 17:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 18:30 - КПП "Медика"
  • 01:00 - Брно (за адресою)
  • 03:00 - Прага (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 10 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі