Автобусних рейсів: 17946
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Ганновер

Розклад автобусів до м. Ганновер (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
10:30
Ганновер, Німеччина
З адреси
Щодня
8-18 |
180 €
02:30
Запоріжжя, Україна
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Ганновер - Запоріжжя №14848

  • 10:30 - Ганновер (з адреси)
  • 12:30 - Гамбург (з адреси)
  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 01:10 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 02:30 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 40 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

10:30
Ганновер, Німеччина
З адреси
Щодня
8-18 |
180 €
01:10
Дніпро, Україна
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Ганновер - Дніпро №14849

  • 10:30 - Ганновер (з адреси)
  • 12:30 - Гамбург (з адреси)
  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 01:10 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 38 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

10:30
Ганновер, Німеччина
З адреси
Щодня
8-18 |
180 €
22:30
Харків, Україна
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Ганновер - Харків №14850

  • 10:30 - Ганновер (з адреси)
  • 12:30 - Гамбург (з адреси)
  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 12 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

10:30
Ганновер, Німеччина
З адреси
Щодня
8-18 |
180 €
20:30
Полтава, Україна
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Ганновер - Полтава №14851

  • 10:30 - Ганновер (з адреси)
  • 12:30 - Гамбург (з адреси)
  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
Час у дорозі: ≈ 10 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

10:30
Ганновер, Німеччина
З адреси
Щодня
8-18 |
180 €
16:00
Київ, Україна
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Ганновер - Київ №14852

  • 10:30 - Ганновер (з адреси)
  • 12:30 - Гамбург (з адреси)
  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
Час у дорозі: ≈ 5 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі