Автобусних рейсів: 20827
Відгуки пасажирів: 1

Автобус Тернопіль - Анікщяй

Розклад автобуса Тернопіль - Анікщяй (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка та багажу). Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!

Квиток Тернопіль - Анікщяй

Щодня
Відправлення:
21:00
Тернопіль, Україна
Щодня
Прибуття:
22:40
Анікщяй, Литва
За адресою
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 09:00 - Алітус (за адресою)
  • 09:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 10:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 11:10 - Каунас (за адресою)
  • 11:50 - Йонава (за адресою)
  • 12:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 13:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 14:00 - Таураге (за адресою)
  • 15:00 - Шилуте (за адресою)
  • 16:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 16:10 - Шауляй (за адресою)
  • 16:30 - Паланга (за адресою)
  • 17:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 18:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 19:10 - Паневежис (за адресою)
  • 19:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 20:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 21:00 - Рокишкіс (за адресою)
  • 21:40 - Зарасай (за адресою)
  • 22:10 - Утена (за адресою)
  • 22:40 - Анікщяй (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 40 хв.
*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.
150 €


Забронювати Оплата при посадці!
Автобус: №17447 | Місткість: 8-18 місць. |

Автобусний рейс Тернопіль - Анікщяй здійснюється на комфортабельних автобусах місткістю 8-18 посадочних місць. Для комфортної подорожі на далекі відстані в салоні автобуса є кондиціонер (клімат контроль), телевізор, зарядка для телефону, а також відкидні сидіння з досить широкою відстанню одне від одного.

Автобус відправляється з м. Тернопіль, Україна о 21:00 і прибуває у м. Анікщяй, Литва (За адресою) приблизно о 22:40. Час у дорозі займає ≈ 25 год. 40 хв.

Періодичність маршруту:
Щодня

Перетин кордону:
Без пішого перетину кордону.

Вартість квитка та багажу:

Вартість квитка на автобус Тернопіль - Анікщяй становить - 150 €. У вартість квитка входить одна сумка розміром не більше ніж 100х50х30 см. Додатковий багаж оплачується окремо за тарифом перевізника.

Знижка на квиток:

Знижки на квиток не надаються.

Додаткова інформація:

Викуп квитка не потрібно, оплата відбувається при посадці в автобус.

Вільні місця в автобусі Тернопіль - Анікщяй

Автобус Тернопіль - Анікщяй (1) рейсів.

21:00
Тернопіль, Україна
≈ 25 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
22:40
Анікщяй, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Тернопіль - Анікщяй №17447

  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 09:00 - Алітус (за адресою)
  • 09:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 10:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 11:10 - Каунас (за адресою)
  • 11:50 - Йонава (за адресою)
  • 12:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 13:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 14:00 - Таураге (за адресою)
  • 15:00 - Шилуте (за адресою)
  • 16:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 16:10 - Шауляй (за адресою)
  • 16:30 - Паланга (за адресою)
  • 17:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 18:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 19:10 - Паневежис (за адресою)
  • 19:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 20:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 21:00 - Рокишкіс (за адресою)
  • 21:40 - Зарасай (за адресою)
  • 22:10 - Утена (за адресою)
  • 22:40 - Анікщяй (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі