Автобусних рейсів: 20827
Відгуки пасажирів: 1

Автобус Анікщяй - Хмельницький

Розклад автобуса Анікщяй - Хмельницький (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка та багажу). Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!

Квиток Анікщяй - Хмельницький

Щодня
Відправлення:
16:50
Анікщяй, Литва
З адреси
Щодня
Прибуття:
19:30
Хмельницький, Україна
  • 16:50 - Анікщяй (з адреси)
  • 17:20 - Утена (з адреси)
  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштона (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 18:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
Час у дорозі: ≈ 26 год. 40 хв.
*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.
150 €


Забронювати Оплата при посадці!
Автобус: №17665 | Місткість: 8-18 місць. |

Автобусний рейс Анікщяй - Хмельницький здійснюється на комфортабельних автобусах місткістю 8-18 посадочних місць. Для комфортної подорожі на далекі відстані в салоні автобуса є кондиціонер (клімат контроль), телевізор, зарядка для телефону, а також відкидні сидіння з досить широкою відстанню одне від одного.

Автобус відправляється з м. Анікщяй, Литва (З адреси) о 16:50 і прибуває у м. Хмельницький, Україна приблизно о 19:30. Час у дорозі займає ≈ 26 год. 40 хв.

Періодичність маршруту:
Щодня

Перетин кордону:
Без пішого перетину кордону.

Вартість квитка та багажу:

Вартість квитка на автобус Анікщяй - Хмельницький становить - 150 €. У вартість квитка входить одна сумка розміром не більше ніж 100х50х30 см. Додатковий багаж оплачується окремо за тарифом перевізника.

Знижка на квиток:

Знижки на квиток не надаються.

Додаткова інформація:

Викуп квитка не потрібно, оплата відбувається при посадці в автобус.

Вільні місця в автобусі Анікщяй - Хмельницький

Автобус Анікщяй - Хмельницький (1) рейсів.

16:50
Анікщяй, Литва
З адреси
≈ 26 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
19:30
Хмельницький, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Анікщяй - Хмельницький №17665

  • 16:50 - Анікщяй (з адреси)
  • 17:20 - Утена (з адреси)
  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштона (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 18:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
Час у дорозі: ≈ 26 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі