Автобусних рейсів: 20813
Відгуки пасажирів: 1

Автобус Мукачево - Анікщяй

Розклад автобуса Мукачево - Анікщяй (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка та багажу). Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!

Квиток Мукачево - Анікщяй

Щодня
Відправлення:
12:45
Мукачево, Україна
Щодня
Прибуття:
18:40
Анікщяй, Литва
За адресою
  • 12:45 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
  • 15:00 - Стрий (АВ)
  • 21:00 - КПП "Брест"
  • 04:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 05:00 - Алітус (за адресою)
  • 05:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 06:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 07:10 - Каунас (за адресою)
  • 07:50 - Йонава (за адресою)
  • 08:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 09:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 10:00 - Таураге (за адресою)
  • 11:00 - Шилуте (за адресою)
  • 12:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 12:10 - Шауляй (за адресою)
  • 12:30 - Паланга (за адресою)
  • 13:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 14:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 15:10 - Паневежис (за адресою)
  • 15:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 16:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 17:00 - Рокишкіс (за адресою)
  • 18:40 - Зарасай (за адресою)
  • 18:10 - Утена (за адресою)
  • 18:40 - Анікщяй (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 29 год. 55 хв.
*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.
150 €


Забронювати Оплата при посадці!
Автобус: №18743 | Місткість: 8-18 місць. |

Автобусний рейс Мукачево - Анікщяй здійснюється на комфортабельних автобусах місткістю 8-18 посадочних місць. Для комфортної подорожі на далекі відстані в салоні автобуса є кондиціонер (клімат контроль), телевізор, зарядка для телефону, а також відкидні сидіння з досить широкою відстанню одне від одного.

Автобус відправляється з м. Мукачево, Україна о 12:45 і прибуває у м. Анікщяй, Литва (За адресою) приблизно о 18:40. Час у дорозі займає ≈ 29 год. 55 хв.

Періодичність маршруту:
Щодня

Перетин кордону:
Без пішого перетину кордону.

Вартість квитка та багажу:

Вартість квитка на автобус Мукачево - Анікщяй становить - 150 €. У вартість квитка входить одна сумка розміром не більше ніж 100х50х30 см. Додатковий багаж оплачується окремо за тарифом перевізника.

Знижка на квиток:

Знижки на квиток не надаються.

Додаткова інформація:

Викуп квитка не потрібно, оплата відбувається при посадці в автобус.

Вільні місця в автобусі Мукачево - Анікщяй

Автобус Мукачево - Анікщяй (1) рейсів.

12:45
Мукачево, Україна
≈ 29 год. 55 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
18:40
Анікщяй, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Мукачево - Анікщяй №18743

  • 12:45 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
  • 15:00 - Стрий (АВ)
  • 21:00 - КПП "Брест"
  • 04:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 05:00 - Алітус (за адресою)
  • 05:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 06:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 07:10 - Каунас (за адресою)
  • 07:50 - Йонава (за адресою)
  • 08:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 09:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 10:00 - Таураге (за адресою)
  • 11:00 - Шилуте (за адресою)
  • 12:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 12:10 - Шауляй (за адресою)
  • 12:30 - Паланга (за адресою)
  • 13:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 14:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 15:10 - Паневежис (за адресою)
  • 15:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 16:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 17:00 - Рокишкіс (за адресою)
  • 18:40 - Зарасай (за адресою)
  • 18:10 - Утена (за адресою)
  • 18:40 - Анікщяй (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 29 год. 55 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Дополнительные рейсы

Если модуль пустой - показываем это!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі