Автобусних рейсів: 21420
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Пасваліс

Розклад автобусів до м. Пасваліс (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
08:00 у цей день
Запоріжжя, Україна
≈ 41 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
01:40 через день
Пасваліс, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Запоріжжя - Пасваліс №17937

  • 08:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 09:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
  • 01:40 - Пасваліс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 41 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
09:20 у цей день
Дніпро, Україна
≈ 40 год. 20 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
01:40 через день
Пасваліс, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Дніпро - Пасваліс №17938

  • 09:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
  • 01:40 - Пасваліс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 40 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
12:00 у цей день
Харків, Україна
≈ 37 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
01:40 через день
Пасваліс, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Харків - Пасваліс №17939

  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
  • 01:40 - Пасваліс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 37 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
14:00 у цей день
Полтава, Україна
≈ 35 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
01:40 через день
Пасваліс, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Полтава - Пасваліс №17940

  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
  • 01:40 - Пасваліс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 35 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
18:30 у цей день
Київ, Україна
≈ 31 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
01:40 через день
Пасваліс, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Київ - Пасваліс №17941

  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
  • 01:40 - Пасваліс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 31 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі