Автобусних рейсів: 21849
Відгуки пасажирів: 1

Автобус Запоріжжя - Гданськ

Розклад автобуса Запоріжжя - Гданськ (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка та багажу). Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!

Квиток Запоріжжя - Гданськ

Щодня
Відправлення:
08:00 у цей день
Запоріжжя, Україна
Щодня
Прибуття:
22:30 на наступ.
Гданськ, Польща
За адресою
  • 08:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 09:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 06:30 - Ряшів (за адресою)
  • 08:00 - Краків (за адресою)
  • 10:00 - Катовиці (за адресою)
  • 12:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 14:00 - Познань (за адресою)
  • 16:30 - Лодзь (за адресою)
  • 17:30 - Радом (за адресою)
  • 18:30 - Люблін (за адресою)
  • 19:30 - Варшава (за адресою)
  • 22:30 - Гданськ (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 38 год. 30 хв.
*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.
120 €


Обрати дату Оплата при посадці!
Автобус: №15138 | Місткість: 8-18 місць. |

Автобусний рейс Запоріжжя - Гданськ здійснюється на комфортабельних автобусах місткістю 8-18 посадочних місць. Для комфортної подорожі на далекі відстані в салоні автобуса є кондиціонер (клімат контроль), телевізор, зарядка для телефону, а також відкидні сидіння з досить широкою відстанню одне від одного.

Автобус відправляється з м. Запоріжжя, Україна о 08:00 і прибуває у м. Гданськ, Польща (За адресою) приблизно о 22:30. Час у дорозі займає ≈ 38 год. 30 хв.

Періодичність маршруту:
Щодня

Перетин кордону:
Без пішого перетину кордону.

Вартість квитка та багажу:

Вартість квитка на автобус Запоріжжя - Гданськ становить - 120 €. У вартість квитка входить одна сумка розміром не більше ніж 100х50х30 см. Додатковий багаж оплачується окремо за тарифом перевізника.

Знижка на квиток:

Знижки на квиток не надаються.

Додаткова інформація:

Викуп квитка не потрібно, оплата відбувається при посадці в автобус.

Вільні місця в автобусі Запоріжжя - Гданськ

Автобус Запоріжжя - Гданськ

08:00 у цей день
Запоріжжя, Україна
≈ 38 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:30 на наступ.
Гданськ, Польща
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Запоріжжя - Гданськ №15138

  • 08:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 09:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 06:30 - Ряшів (за адресою)
  • 08:00 - Краків (за адресою)
  • 10:00 - Катовиці (за адресою)
  • 12:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 14:00 - Познань (за адресою)
  • 16:30 - Лодзь (за адресою)
  • 17:30 - Радом (за адресою)
  • 18:30 - Люблін (за адресою)
  • 19:30 - Варшава (за адресою)
  • 22:30 - Гданськ (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 38 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі