Автобусних рейсів: 20827
Відгуки пасажирів: 1

Автобус Чернівці - Альмерія

Розклад автобуса Чернівці - Альмерія (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка та багажу). Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!

Квиток Чернівці - Альмерія

Щодня
Відправлення:
11:00
Чернівці, Україна
Щодня
Прибуття:
06:20
Альмерія, Іспанія
За адресою
  • 11:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 22:00 - Жирона (за адресою)
  • 23:30 - Барселона (за адресою)
  • 00:10 - Таррагона (за адресою)
  • 01:50 - Бенідорм (за адресою)
  • 02:30 - Аліканте (за адресою)
  • 02:50 - Кастельйон (за адресою)
  • 03:40 - Мурсія (за адресою)
  • 03:50 - Валенсія (за адресою)
  • 06:20 - Альмерія (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 43 год. 20 хв.
*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.
400 €


Забронювати Оплата при посадці!
Автобус: №18187 | Місткість: 8-18 місць. |

Автобусний рейс Чернівці - Альмерія здійснюється на комфортабельних автобусах місткістю 8-18 посадочних місць. Для комфортної подорожі на далекі відстані в салоні автобуса є кондиціонер (клімат контроль), телевізор, зарядка для телефону, а також відкидні сидіння з досить широкою відстанню одне від одного.

Автобус відправляється з м. Чернівці, Україна о 11:00 і прибуває у м. Альмерія, Іспанія (За адресою) приблизно о 06:20. Час у дорозі займає ≈ 43 год. 20 хв.

Періодичність маршруту:
Щодня

Перетин кордону:
Без пішого перетину кордону.

Вартість квитка та багажу:

Вартість квитка на автобус Чернівці - Альмерія становить - 400 €. У вартість квитка входить одна сумка розміром не більше ніж 100х50х30 см. Додатковий багаж оплачується окремо за тарифом перевізника.

Знижка на квиток:

Знижки на квиток не надаються.

Додаткова інформація:

Викуп квитка не потрібно, оплата відбувається при посадці в автобус.

Вільні місця в автобусі Чернівці - Альмерія

Автобус Чернівці - Альмерія (1) рейсів.

11:00
Чернівці, Україна
≈ 43 год. 20 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
06:20
Альмерія, Іспанія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Чернівці - Альмерія №18187

  • 11:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 22:00 - Жирона (за адресою)
  • 23:30 - Барселона (за адресою)
  • 00:10 - Таррагона (за адресою)
  • 01:50 - Бенідорм (за адресою)
  • 02:30 - Аліканте (за адресою)
  • 02:50 - Кастельйон (за адресою)
  • 03:40 - Мурсія (за адресою)
  • 03:50 - Валенсія (за адресою)
  • 06:20 - Альмерія (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 43 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі